O mně :)

Nerada bych Vás unavovala. Na druhou stranu je fér, abyste věděli do čích rukou se svěřujete :) pokud Vás to tedy zajímá, tak...

Původem pocházím z Poličky z městečka na hranicích Vysočiny a Moravy, kde je ale i tak stále zima :) a proto mě to táhlo na jih. Hned po střední škole jsem se odstěhovala od mých rodičů a starší sestry do Brna, kde jsem si našla svojí první práci a podnájem. 

Jelikož jsem vystudovala Obchodní akademii (prostě klasickou ekonomku) tak jsem měla za to, že v tomto duchu musí být i má práce. Nastoupila jsem do České pojišťovny a jako telefonní operátorka jsem tam vydržela dva roky. Byla jsem ambiciózní, tak jsem chtěla růst a vyrostla ze mě bankovní poradkyně a následně vedoucí pobočky v České Spořitelně. Sedm let zkušeností, krutých, přísných, zdraví a sebevědomí ničících, ale zkušeností. Nebylo vždy zle, našla jsem tam spoustu úžasných přátel, kteří mě provázejí i v současnosti a za to jsem vděčná. :) 

Právě ve správnou chvíli jsem poznala mého nynějšího úžasného manžela. Byl mi tak silnou oporou i přes to, že jsme se znali teprve chviličku. Dal mi sílu odejít a najít si jiné místo, kde moje duše nebude tolik trpět. Nastoupila jsem do Unicredit Bank na pozici osobního bankéře a starala jsem se o cenné papíry (investice) bonitních klientů. Krásná práce ve fajn prostředí se super šéfem a přátelskými kolegy. 

Bez mála 11 let praxe v bankovnictví. A proč najednou taková změna? Ono to nebylo ze dne na den :) Vždy jsem do svého zaměstnání musela vypadat reprezentativně. Být hezky oblečená, učesaná a nalíčená. Každé ráno jsem zasedala k zrcadlu a zkrášlovala jsem se. A pořád mě to bavilo, nikdy jsem neměla ten pocit, jako většina žen, jenom 10 min. a jdu. Trávila jsem "údržbou" cca 30-45 min. a to každé ráno, rozumějte účes + líčení :) Prostě nadšení :) 

Už na FB jsem psala, že jsem si jako dítě na základní škole prošla šikanou a to kvůli tomu, jak jsem vypadala. No upřímně velké brýle, vlasy na ježka s ofinkou a ocáskem, papulaté tváře, věčná nadváha, vyražené zuby...nebyla jsem krasavice, nicméně děti jsou kruté a tak jsem to odnesla. Byl to zlom v mém životě natolik silný, že jsem díky tomu "vyrostla". Musela jsem si to vyřešit sama. Ve škole jsem si to vyřešila, nicméně musela jsem i v sobě. A posun přišel, prostě jsem holčička, tak budu i jako holčička vypadat! Přeci nebudu brečet a vztekat se, vymlouvat se a litovat se! Jenom já to můžu změnit. (stejně tak jako Vy :) 

A přišlo to, postupně jsem šla do sebe a vytvořila jsem z peroucího se kluka, šatičkovou holčičku :) Takže už od základní školy zhruba od 4. třídy vím, že by o sebe ženy měly pečovat. Nemusí to být přehnané, nemusí to být nánosy make upu, nemusí to být plastické operace. Někdy prostě stačí umýt si vlasy, pěkně si je učesat, namazat si pleť krémem, použít deodorant a usmát se :) ani ta kila není nutné přehnaně řešit, prostě je máme, tak je musíme ale taky pěkně obléci, že? :) Pokud tedy nejde o morbidní obezitu, která ohrožuje život. Zase s rozumem. :) 

Cesta byla dlouhá, ale najednou mi docvaklo při čem budu vlastně šťastná. Máte taky někdy ten pocit, že nevíte co chcete vlastně dělat a že umíte jenom tu práci, kterou právě děláte? Měla jsem to samé 11 let. Inspirace přišla velmi přirozeně a nenásilně. Trvalo to, nicméně bylo to pro to, že jsem musela ještě něco pochopit, něčemu se přiučit a dojít do fáze, kdy budu 100% připravená :) 

Dnes mám za sebou Basic Make up kurz, Svatební kurz ve škole líčení Surface professional make up school v Praze, Akreditovaný kosmetický kurz a samozřejmě akreditovaný kurz permanentního make upu a kurz na hyaluron pen. Kurz Diamond Beauty Institut AKCZ, Blink lash, Jaguar lashes - prodlužování řas (řasa na řasu, 5D), kurz Affinage hair zaměřený na společenské účesy, BB Glow a mezoterapie Institut kurz .  A fotokurz s Patrikem Staňkem. 

Ve Fleiš Academy mám absolvovaný kurz Master class pokročilý kurz se zaměřením na pudrové obočí, smeky eyes, nude lips a aquarell lips. Ve Fleiš Academy mám absolvovaný kurz Removal odstranění tetování pomocí kyseliny a speciálního solného roztoku. A aktuálně poslední absolvovaný kurz taky ve Fleiš Academy, mám na Hairstroke a autorskou techniku Powder stroke. V červnu 2023 mě čeká čtyřdenní Kongres PMU, kde svoje techniky i praxi představí největší špičky světa v PMU obočí, linky i rty. Tady svoje techniky zase posunu o kus dál. 

Učím se každý den, mám kolem sebe úžasné lidi, kteří mě podporují, tak jako můj skvělý manžel. A naši úžasní syn Vendelínek a dcerka Apolenka, kteří jsou tak pohodový a nechají mě odejít za Vámi a mým koníčkem.  :) Na světě je krásně, když to co děláte má smysl a děláte to s láskou. :) 

Každý den se na Vás těším, protože naše setkání jsou vždy inspirativní a to pro obě strany :) Jsem tu pro Vás a věřím, že služby které nabízím a přístup, který preferuji, jsou výjimečné. 


Stručné, že? :)