Permanentní MAKE UP

O co vlastně jde? 

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se do povrchní vrstvy pokožky pomocí speciálního přístroje implantují barevné pigmenty.
Obočí


Hair Stroke (powder stroke) 

 možná jste už slyšeli názvy jako microblading, vláskování, čepelkování - jedná se o jednu a tu samou techniku :) Ovšem pozor !!!!  HAIR STROKE (POWDER STROKE) je nová revoluční technika, kterou umí tetovat zatím pouze pár stylistek. Rozdíl mezi microbladingem a HAIR STROKE je v technice, kterou se chloupky neboli obočí tvoří. 

U microbladingu se čepelkou vyřezává do kůže vlásek po vlásku a vtírá se do těchto ranek pigment. Tato technika je velmi nestabilní co se týče výsledků. Málo komu se ujme pigment natolik aby po zahojení v kůži něco zůstalo. Pokud však zůstane, tak do cca jednoho roku se chloupky rozpíjí a efekt přirozeného obočí je ten tam. 

HAIR STROKE (POWDER STROKE) je technika, která spočívá v tom, že se pigment vtetovává jehlou postupným vrstvením. Díky postupnému vrstvení a jemné technice chloupky vypadají vzdušně, přirozeně a co je důležité skutečně drží a nerozpíjí se. :) tato technika je vhodná pro všechny věkové kategorie :) 

Hair S. se dá velmi dobře kombinovat s pudrovou technikou a výsledek je velmi elegantní. Tetování touto revoluční technikou je velmi náročné a pracné. Je to krásná práce, která mě moc baví, ale oproti pudrovému obočí, které zvládneme za cca 2 hodiny,  tato práce trvá se vším všudy cca 3 hodiny. 

Jedná o tetování autorskou technikou od Veroniky Fleiš. 

CENA: 6.000,--

korekce do jednoho roku od první aplikace pmu 1-000,--

KOREKCE PO JEDNOM ROCE (a dál) OD 1. APLIKACE 2.500,--  (rozumějte, že je rozdíl mezi korekcí po dvou měsících a po deseti měsících, proto pokud se objednáte na korekci měsíc před Vaším "výročím" od prvního tetování, tak považuji korekci, jako korekci po jednom roce, tedy za cenu 2.500,--)
Pudrová technika 

 provádí se jehlou s tetovacím perem. Vytváří velmi reálnou podobu nalíčeného obočí, která se často kombinuje s hair stroke metodou. 

Technika provedení je velmi šetrná, takže samotné tetování není nijak bolestivé. Pohybujeme se skutečně pouze ve vrchní vrstvě pleti, takže nedochází ke krvácení. Pigment se vrství jemnými tahy a vytváří se "pixelování" to znamená, že se tvoří miniaturní tečky, které udělají efekt jemného pudrového líčení. 


CENA: 5,200,--

korekce do jednoho roku od první aplikace pmu 1.000,--

KOREKCE PO JEDNOM ROCE (a dál) OD 1. APLIKACE 2.500,-- (rozumějte, že je rozdíl mezi korekcí po dvou měsících a po deseti měsících, proto pokud se objednáte na korekci měsíc před Vaším "výročím" od prvního tetování, tak považuji korekci, jako korekci po jednom roce, tedy za cenu 2.500,--)

V obou případech provádím autorskou techniku, kterou jsem se naučila ve Fleiš Akademy, kde samotná Veronika Fleiš školí a vede kurzy v celé Evropě a zahraniční leadři jezdí za Veronikou aby se naučili její techniku. Jezdí na sympozia a přednáší o technikách, jehlách, pigmentologii a jiných velmi důležitých tématech. Je to nejmodernější technika, která se v tuto chvíli provádí a kterou můžete u předních stylistek vidět. Postup a informace: 

Samotné tetování není nijak bolestivé, nicméně každá z nás bolest vnímáme jinak. Snažím se samozřejmě být co nejšetrnější a vězte, že tetováž se provádí velmi mělce, tudíž nedochází ke krvácení. Anestetika se již před tetováním nepoužívají, jelikož anestetická látka kůži zavodňuje a mění její charakter. 

Vždy si tvar předkreslím a s Vaším souhlasem ho takto vytetuji a to barvou na které se domluvíme. Dle potřeby Vám obočí upravím zastřižením či lehkým podholením, ale rozhodně se obočí neholí celé a ani Vy si ho před tetováním neholte! Ani není nutné si ho jakkoliv upravovat. Nechte to na mě :)  

Před aplikací se doporučuje nepít kávu či alkohol a nekouřit, vyhnout se tedy aktivitám, které zvyšují tlak a mohou podporovat krvácivost rány. 

Pakliže trpíte poruchou štítné žlázy nebo máte cukrovku, je třeba abyste věděla, že tento zdravotní stav má vliv na uchycení pigmentu. Může se stát, ale nemusí, že výsledek bude méně kvalitní (světlý). Je to ovšem opět hodně individuální, ale nenechte se odradit, vždy se ještě můžete objednat na korekci a tam to doladíme :) 

Těhotným a kojícím ženám se PMU nedoporučuje, jelikož díky hormonální zátěži se opět může stát, že pigment v pokožce nevydrží. Ale já sama mám vyzkoušeno na vlastní kůži, že mě PMU nikdy líp nedržel (kojení) :) 

Každá metoda PMU má svojí "životnost" je to cca od 1-2 let, ale je to opět velmi individuální, jelikož každá z nás máme jinou pleť, jinou pigmentaci, jinou strukturu pokožky a jiné schopnosti přijmutí pigmentu. 

Vždy je ale nutné dodržovat kroky při péči o tetování. Jsou velmi důležité jelikož tak můžete ovlivnit konečný výsledek. !!! !!! !!!Péče o čerstvé tetování je následující: po tetování se z místa tetováže uvolňují lymfocity (takové bílé kapičky), ty je potřeba utírat namočeným kapesníčkem do vody nebo vatovým tamponkem, dokud se nepřestanou vytvářet. (někdy je to pár minut u někoho i hodina). Děláte to proto aby se nevytvořil stroupek. Otírat obočí doporučuji i následně celý den a druhý den vatovým tamponem namočeným do čisté vody. Stačí párkrát během dne cca 10x. Další dny stačí ráno a večer. 

Co je moc důležité, tak po dobu co máte stroupek, tak NEchodíte do solárka, na sluníčko, NEmažete (tedy prosím žádný Bephanten plus nebo tattoo, žádná vazelína, atp..) Taky po dobu co máte stroupek neděláte žádnou aktivitu, která vede k nadměrnému pocení a rozšiřování pórů cvičení, sauna, atp,...Co se týče namočení, tak druhý den po tetování si klidně můžete umýt vlasy, ale dávejte pozor aby se stroupek příliš nerozmokval, takže žádný bazén a hloubkové ponory :) 

Věře mi, že když ten týden (každému se hojí jinak dlouho)  vydržíte a budete o čerstvé obočí hezky pečovat, tak se Vám to vyplatí :) A pokud si nevíte s čímkoliv rady, tak mi napište nebo zavolejte :) jsem tu pro Vás :) 

Korekce: po kompletním zahojení se dělá korekce, není ve všech případech nutná, ale sama uvidíte zda jí potřebujete nebo ne :) . Pokud se Vám zdá, že nějaké místečko "vypadlo" či máte pocit nutnosti úpravy, tak určitě na korekci běžte. Dost často se stává, že po dokončení tetování pro Vás bude nová vizáž šokující. Obočí bude tmavé, širší a hlavně budete mít úplně jiný tvar, než jste byla doposud zvyklá. Tento šok odezní do pár hodin, jenom jak si zvyknete. Po zahojení obočí zesvětlá cca o 40% a taky se maličko zúží. V tento moment Vám bude Vaše "čerstvě udělané" obočí chybět :) a na korekci půjdete s přáním, že ho chcete mít tmavší :) je to v pořádku, stává se to velmi často :) Na nic nečekejte a objednejte se, důležité je, abyste byla spokojená a nosila svůj PMU s radostí a především dělala jste si ho aby Vám ulehčil práci s líčením. :) 

Korekce se dělá nejdříve po 6 až 8 týdnech od 1 aplikace. 


Kombinace obočí : 

CENA: 5.200,--

korekce do jednoho roku, od první aplikace pmu 1.000,--

KOREKCE PO JEDNOM ROCE (a dál) OD 1. APLIKACE 1.900,-- (rozumějte, že je rozdíl mezi korekcí po dvou měsících a po deseti měsících, proto pokud se objednáte na korekci měsíc před Vaším "výročím" od prvního tetování, tak považuji korekci, jako korekci po jednom roce, tedy za cenu 1.900,--)
Oční linky

Smokey eyes

Vrchní linku tetuji autorskou technikou od Veroniky Fleišerové. Jedná se o velmi elegantní zvýraznění oka, které může být i nemusí zakončené stínovaným ocáskem. To jak linka vypadá vždy záleží na Vašem oku. Vzhled je velmi individuální a v podstatě originální. Samotnou linku si vždy předkreslím a máte možnost se rozhodnout jestli víc nebo míň . 

Ovšem záleží na tom v jakém stavu Vaše očka jsou. Pakliže máte malé zapadlé oči nebo velký kožní převis či neviditelné pohyblivé víčko, doporučuji spíš pouze meziřasovou linku bez zakončení ocáskem. Taky jedna velká proměnná jsou kapiláry. Pokud máte příliš širokou síť kapilár ( žilky), které vystupují k povrchu a třeba praskají, tak pak to může být taky překážka v tetování. 

Ale dost strašení :) linky jsou krásné a pokud Vaše oko nemůže mít stínovaný ocásek, tak může mít vždy linku do řas, která krásně zvýrazní linii oka. 

Co je důležité, tak při tetování nesmíte mít umělé řasy a 3 týdny před tetováním byste neměla používat sérum na růst řas. 

Péče je velmi jednoduchá, nicméně je třeba dbát na pravidla. Linku nemusíte ničím mazat ani otírat, ale je dobré si jednou denně opláchnout čistou vodou oči a vysušit ručníkem. Taky dodržujte pravidla viz. péče jako tetování obočí . Žádná sauna, solárko ani přílišný sport alespoň po dobu jednoho týdnu. 

Zase záleží, jak se budete o tetování starat, tak podle toho se hezky zahojí. Ale i tady platí možnost korekce. :) 

Spodní linku netetuji. 


CENA VRCHNÍ LINKY V ŘASOVÉ LINII : 3.500,-- 
CENA VRCHNÍ LINKY SMOKEY EYES (STÍNOVANÁ LINKA) : 4.500,--

KOREKCE  1.000,--

KOREKCE PO JEDNOM ROCE (a dál) OD 1. APLIKACE 2.500,-- (rozumějte, že je rozdíl mezi korekcí po dvou měsících a po deseti měsících, proto pokud se objednáte na korekci měsíc před Vaším "výročím" od prvního tetování, tak považuji korekci, jako korekci po jednom roce, tedy za cenu 2.500,--)

Rty

Dlouho jsem rtům odolávala, jelikož klasické tetování jak ho známe se mi nelíbilo. Našla jsem ovšem techniku, která je velmi podobná pudrové technice obočí a rty potom vypadají velmi přirozeně a šťavnatě. 

Tetování může být jemné a jen zvýrazní Vaše rty, které již ztratily pigment ( NUDE LIPS) nebo může být odvážnější a můžeme jít do výraznějších barev (AQUARELL LIPS)  ale i tak po zahojení budou rty vypadat přirozeně a upraveně. 

Můžete tuto techniku znát pod názvem Aquarelle lip nebo Nude lip, to všechno můžete mít :) Jen vězte, že ani jedna technika nezvětšuje rty a nikdy nesrovná přílišnou asymetrii. Nelze totiž tetovat mimo tvar rtů, protože barva na rtu se chová jinak než na kůži. Nevypadá to hezky a takto se tetovat skutečně nemá. 

Dámy, které trpíte na opary, tak Vám dopředu říkám, že se opar 100% vytvoří a vznikají fleky, pak je třeba abyste zahájily léčbu oparu minimálně týden před tetováním a to v podobě léku Zovirax nebo Herpesin. Popřípadě jiné, které Vám předepisuje lékař. Také je možné používat tři týdny předem homeopatikum Lysine ch 9. Jde o to, že skutečně rty jsou velmi náchylné na toto virové onemocnění a je potřeba výskytu oparu předejít.  

Péče je viz. péče o tetování obočí. Jen rozdíl je v tom, že after care, kterou ode mně dostanete budete natírat skutečně hodně, tak aby se rty nikdy nevysušily :) Ale jinak platí stejná pravidla a stejná péče. :) 

CENA : 6.000,--

KOREKCE : 1.500,--


KOREKCE PO JEDNOM ROCE (a dál) OD 1. APLIKACE 2.500,-- (rozumějte, že je rozdíl mezi korekcí po dvou měsících a po deseti měsících, proto pokud se objednáte na korekci měsíc před Vaším "výročím" od prvního tetování, tak považuji korekci, jako korekci po jednom roce, tedy za cenu 2.500,--)


V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností mě určitě kontaktujte a nelamte si hlavu :)