Plazmalifting

Plazmalifting 


Co to je?


Jedná se o neinvazivní / neoperační proceduru se stejným nebo srovnatelným výsledkem jako tradiční chirurgie. Principem plazmaterapie je biostimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce. Vědecké výzkumy ukazují, že stárnutí pleti je způsobeno právě přirozenou ztrátou kolagenu, která je spojena se špatnou hydratací a snižující se aktivitou fibroblastů (tedy buněk produkujících kolagen). Naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky umí tyto buňky nabudit a stimulovat je k tvorbě nových kolagenních vláken. Tím dochází k regeneraci, rozzáření a zřetelnému omlazení pleti.

Co Vás čeká? 

Tato inovativní technika "poškozuje" přebytečnou neboli uvolněnou kůži, která se po regenerační fázi vrátí do "původního stavu". 

Plazmové výboje produkují tepelnou energii a galvanizované výboje se spalují z povrchu kůže. To pomáhá stahovat pojivé tkanivo a stimulovat fibroblasty, což vede ke zvýšené tvorbě kolagenu a elastinu. Stimuluje fungování buněk a regeneraci kůže nejen na povrchu kůže, ale i v hlubších vrstvách pokožky. 

Přístroj pracuje v hloubce 0,1- na povrchu pokožky. Zákrok je nepříjemný, ale vždy všichni vydrželi :) 

Laicky řečeno - kůže se pálí ve tvaru malých teček a to v místech, která chceme "zvednout" neboli zregenerovat. 

Částečný účinek lze pozorovat ihned po léčbě. Samotné hojení je cca 14 dní. Konečný, tedy perfektní výsledek lze však pozorovat v rozmezí 6-8 týdnů. Některé partie se ošetřují 2x až 3x max. pak musí být pauza min. 7 měsíců. 

Ošetření doporučuji naplánovat ke konci týdne, vzhledem k otoku a zarudnutí kůže. Vytvoří se Vám stroupky !!!

Samotný zákrok trvá skutečně jenom chviličku, nicméně záleží na rozsahu ošetření na kterém se domluvíme. Pro představu oční víčka, jedno oko 2-5 min. 

Partie, které lze ošetřit? 

  • Povadlá oční víčka
  • Vrásky na čele, kolem očí, kolem rtů

  • Nosoretní rýhy

  • Nadbytečná kůže na obličeji / krku

  • Jizvy po akné

  • Pigmentové skvrny 

  • Znaménka

  • Váčky pod očima

Výsledek? 

vydrží dle stavu pleti /věku/ následné péči tedy cca 2 - 3 roky. 

Péče po zákroku?  

Pokožku po zákroku můžeme ledovat, ale nenamáčet, jelikož se tvoří stroupky. Stroupky se vyhojí do pár dnů, ale i tak je pokožka velmi citlivá a to především na sluneční záření. Proto doporučuji při pobytu na slunci používat krém SPF 50 bez parfemace. 

Stroupky se nesnažte ničím zakrývat (make up, korektor,...) není třeba je ničím mazat a podporovat hojení. Jde především o přirozenou regeneraci Vašeho těla. 

Kontraindikace? 

Abnormální hojení jizev, špatná hojivost ran, diabetes, aktivní infekce, těhotenství, kojení, při fotosensitivní léčbě (odstranění chloupků IPL) citlivost na lidokain. 


CENA: 


Jedno ošetření nehledě na rozsah 3.000,--

Každé další opakování na stejných partiích DO jednoho roku od prvního ošetření 1.000,--

Každé další opakování na stejných partiích OD jednoho roku dále od prvního ošetření 2.000,--