KOLAGENOVÉ NITĚ

KOLAGENOVÉ NITĚ


Rozpustné hedvábné nitě, které bezbolestně a bez jehel poskytují mimořádný liftingový efekt - to je nejnovější technologie z biomedicínského výzkumu v roce 2021. Bez jehel se pod kůží vytvoří polštář hydratačního hedvábného proteinu, který nitky uvolňují díky nejnovější technologii nanosfér.

Vlákno nitě se aplikuje na epidermis v tekuté formě. Složky jsou zapouzdřeny a transportovány do spodních vrstev pokožky, kde rozvinou svůj přesvědčivý účinek. Hlavní složkou nití je fibroinový protein sericin z bource morušového, který se léčebně používá k regeneraci tkání a šití.

To vše probíhá pomocí aktivačního roztoku s tenzorovým účinkem, s hydratačním, antioxidačním účinkem, v synergii s biomimetickým peptidem s tonizujícím a elastickým účinkem.

K čemu slouží kosmetické nitě s liftingovým efektem? 

  • Vyhlazují lehké a hluboké vrásky
  • Zlepšují tón pleti
  • Předefinují ovál tváře
  • Liftingový efekt očí a obočí
  • Redukce pórů a vyhlazení kožní tkáně
  • Dodávají hydrataci a jas

Kam se nitě aplikují? 

  • celý obličej
  • krk a dekolt
  • vrchní část prsou
  • ruce

Pro koho je lifting vhodný? 

Pro všechny věkové kategorie muže i ženy. Pro všechny typy pleti. U aknózní pleti určitě doporučuji nejdříve ošetření PDT světlem a hloubkové čištění pleti a cca za týden se mohou aplikovat nitě. 

Jak lifting probíhá? 

-  vyčištění obličeje od zbytků nečistot 

-  prokrvení obličeje ultrazvukovou špachtlí a teplem, masáž obličeje

-  nanesení masky pro práci s nitěmi

-  nanesení nití a zapracování pomocí aktivačního roztoku 

-  masáž obličeje 

-  mezoterapie se sérem 3D Booster anti-aging 

-  zklidňující maska a 20 min. PDT biologické světlo 

Celé ošetření probíhá cca 1,5 hodiny A CELE OŠETŘENÍ JE VELMI PŘÍJEMNÉ A BEZBOLESTNÉ :) EFEKT LIFTINGU VYDRŽÍ CCA 8 MĚSÍCŮ ! ! ! PRO PERFEKTNÍ EFEKT SE APLIKACE OPAKUJE DO 14 DNŮ A VŽDY ZÁLEŽÍ NA TYPU PLETI. MLADŠÍ PLEŤ CCA 30-45 LET STAČÍ 2 OPAKOVÁNÍ A STARŠÍ PLEŤ S HLUBOKÝMI VRÁSKAMI 3-4 OPAKOVÁNÍ.

Jak o pleť pečovat po aplikací nití? 

24 hodin po aplikaci obličej neumývat odličovadly, pouze lehce vodou a používat hydratační krémy, pro lehkou masáž obličeje. Doporučuji pořídit dermokosmetiku z lékarny a to značky Avene nebo Uriage, popřípadě jiné oblíbené. Jsou to značky, kde s jistotou víme, že nedráždí pleť a jsou vysoce hydratační. 

2-3 dny po aplikaci nenavštěvovat saunu, bazén a jiné wellness kde se obličej příliš namáčí a vyhnout se aerobní formě sportu

cca týden pleť chránit před přímým sluncem a soláriem 


CENA: 

OBLIČEJ - 2.000,--

KRK A DEKOLT - 1.000,--


Fotogalerie