MEZOTERAPIE

Mezoterapie

Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky. Díky mezoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku séra dle potřeby Vaší pokožky (vrásky, akné, pigmenty), která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne. 

Pakliže máte již hluboké vrásky, kterých se chcete úplně zbavit, je nejdřív potřeba podstoupit Plasma lifting ( https://www.blanskomakeup.cz/plazmalifting/ )a poté mezoterapii. Tato kombinace Vám zaručí dokonalý efekt. Mezoterapie zpomaluje stárnutí pleti a vyhlazuje jemné vrásky.

Co vše mezoterapie řeší?

 - vrásky

- jakákoliv forma akné

- omlazení a projasnění pleti (zejména v zimních měsících)

- pigmentové skvrny

- rehydrataci pleti 

Postup 

1. maska pro otevření pórů

2. hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí (jsem velmi důkladná :) 

3. mezoterapie (mikrojehličkování sadou jehliček se do pleti vpravuje sérum, které zrovna potřebujete vrásky, akné, pigmentové skvrny) tato procedura je mírně nepříjemná, jelikož se porušuje integrita kůže. Vpich jehliček je i přes to mělký a nedochází ke krvácení ani jiným zraněním) ovšem je třeba dbát po zákroku na hygienu a pokyny. 

4. relax pod lampou se světlem PDT (více informací o světlu najdete zdehttps://www.blanskomakeup.cz/pdt-led-biologicke-svetlo/ )


Celá procedura nám zabere cca 1,5 hodinky. 24 hodin po aplikaci je třeba se nevystavovat přímému slunci, nenavštěvovat bazén, saunu, solárium, neumývat vodou, neodličovat a nenanášet make up. Opakování můžeme provádět každý měsíc.

CENA: 1.450,--